Якщо ви працювали на індивідуального підприємця, крім імені та прізвища бізнесмена, вкажіть, якою була його сфера діяльності. У разі роботи на себе також дізнайтесь, чим ви займалися. Місця попередньої роботи слід писати в зворотному хронологічному порядку. Тобто спочатку вказується остання фірма, потім передостанній і так далі. Якщо ви вже встигли змінити багато місць роботи, не варто перераховувати всі.

Не забувайте про додаткові курси, тренінги, семінари, які ви відвідали за фахом. Покажіть, що ви не стоїте на місці та постійно вдосконалюєтеся. Особливо важко його оформити, якщо досвіду, власне, ніякого немає. У ТОП найбільш незрозумілих для мене даних в резюме потрапляє домашня адреса. Гірше цього лише, якщо, відкривши архів, всередині виявляється з десяток папок.

Насправді викладатись аж так не обов”язково. Але деяких правил дотримуватись варто. Хлопець реально заморочився та використав знання HTML, CSS, Javascript, JQuery та JQuery UI для анімації. Менеджер з персоналу отримує перше враження про тебе з твого резюме. Бо через ляпи, неуважність та невміння виділити важливе відмову можуть отримати навіть реально талановиті фахівці.

Мама Знімає Яскраве Життя Своїх Безстрашних Дочок

Раптом вашому майбутньому роботодавцю потрібен поліглот. Пройдіть тест на порталі «Дія», отримайте сертифікат ідодайте його до свого резюме. Нехай роботодавець переконається, що ви на «ти» з комп’ютером (перейти на сайт з тестом можна прямо зі сторінки створення резюме на Work.ua). Ну ось ви вже закінчили та зберегли своє творіння.

Інакше створиться враження, що кілька років ви просто байдикували. Однак слід докладно описувати тільки обов’язки, що стосуються конкретної вакансії. Інші місця роботи можна просто перерахувати із зазначенням часового періоду, назви фірми і посади. Максимальний обсяг резюме – 2 сторінки, пам’ятаєте? Щоб зекономити місце, можна спокійно не зазначати сімейний стан, вік, адресу та контактну інформацію попередніх місць роботи.

Гаджети теж обираються не лише за кольором корпуса. Це сайт, де на конкурсній основі ви виконуєте який-небудь проект разом з десятками інших дизайнерів. Ви можете ставити питання замовнику, отримувати коментарі до своєї роботи, а через деякий час замовник обирає переможця та платить йому гроші. Мало хто наважиться витратити час на таке шикарне резюме, та й мало хто в принципі володіє такими навичками у дизайні.

  • Зроби акцент на навичках, а не на місцях роботи.
  • Просто уточніть, що працювали без оформлення.
  • І ми точно знаємо принаймні про дві компанії, яким він неодноразово надсилав таке ж саме резюме.
  • Підібрала команду з п’яти людей для реалізації цілей організації.

Якщо такого немає, тоді функціональне резюме — твій варіант. Зроби акцент на навичках, а не на місцях роботи. У середньому на перегляд одного резюме витрачається 5-10 секунд. Ось чому важливо одразу ж справити гарне враження. Резюме — це самореклама, яка має показати вас із найкращого боку та «продати» роботодавцю. Тому ваша задача — зробити так, щоб усі пункти резюме «чіпляли».

Менеджерів з персоналу цікавить, що на минулій роботі у тебе вийшло добре, а що зробити не вдалось. А фраза “Відповідав за…” натякає, що у шукача роботи wizardsdev.com немає реального досвіду. Бо “відповідав за” не є синонімом до слова “зробив”. Зазнач освіту, яка має відношення до роботи та кар’єрних цілей.

Надто Довге

Кандидат, звичайно, запам’ятався (я навіть через 4 місяці змогла знайти у пошті його лист), але не так, як він планував. Звичайно ж ви активний, комунікабельний та швидко навчаєтесь новому. У вас 60 конкурентів на 1 вакансію Junior в нормальній потрапити до IT компанії. Знання російської та української можете не вказувати, якщо ви відгукуєтесь на вакансію в Україні. Можливо, це необхідно для вакансії hostes, адміністратор на рецепції, офіціант, де у вимогах вказано “Приваблива зовнішність”.

Приблизно так виглядає моя папка «Downloads». Звичайно, можна сказати, що рекрутер сам може перейменувати документ як бажає при зберіганні, і покласти його до потрібної папки! Але ви маєте бути більше зацікавлені у тому, щоб його потім знайшли.

Організований, комунікабельний, креативний, відповідальний, успішний, займатися, брати участь, забезпечувати виконання, аналітичне мислення — це слова-табу. Роботодавцю не завжди цікаві деталі, що не мають нічого спільного з професійними задачами, тож зайва інформація не зіграє на вашу користь. Щоб зрозуміти, де ви дійсно будете отримувати задоволення і приносити користь, пройдіть онлайн-тест на профорієнтацію. Головне в такому резюме, навички і компетентність.

Описуємо Досвід Роботи

Щоб скласти стандартне резюме з нуля, вам знадобиться 3-6 годин. Але краще не робити цього за один підхід. Як мінімум перед фінальним редагуванням дайте резюме «відлежатися». Описуючи свій досвід і навички, будьте реалістичні й об’єктивні. Ви повинні бути готові обґрунтувати все, що вказали в резюме. І остання, та не менш важлива порада — створювати, редагувати та розміщувати резюме дуже зручно з мобільного — за допомогою нашого застосунку.

Також зверніть увагу на свій email та на те, як ви записані у скайпі. Були й biglover@…, sexycandy@…, misterXXX@… Якщо ви не хочете спілкуватися по телефону — просто напишіть навпроти Skype чи emаil — «бажаний спосіб зв’язку». Якщо відправляєте резюме до іншого міста — дописати “Готовий до переїзду”. Краща відповідь на це питання — “Головне, щоб нічого іншого”.

Важливими навичками також є уміння донести свою думку, комунікативні навички та командна робота, а також вміння робити презентації. Додайте посилання на Facebook, LinkedIn або інші професійні мережі, наприклад Behance. Вказуючи особисті профілі у соцмережах, ретельно перевірте, що там у вас, щоб не потрапити у незручне становище. Коротко вказується найбільш важлива для потенційного роботодавця інформація про ваші професійні навички, сильні сторони й досягнення. Та і не лише у дискримінації проблема, а у тому, чому вік і рожа повинні вирішувати долю людини, навички, знання – ось основа.

Досить вказати 3-5 останніх робочих місць. Резюме має бути максимально простим для читання. Тому краще використовувати базові, чисті шрифти, такі як Arial або Times New Roman. Професійний HR завжди порадить не писати те, що і так зрозуміло. Наприклад, перед телефонними номерами або адресою електронної пошти не потрібно писати “мобільний телефон”, “домашній телефон”, “електронна пошта”. Краще вкажи твої основні якості та вміння, необхідні саме для посади, на яку ти претендуєш.

У кожній папці ще декілька, у кожній з яких по одній картинці. Якщо вакансія потребує портфоліо чи приклад коду — краще це зробити за допомогою спеціалізованих сайтів. Я чула, що за таке потрапляють до пекла у окрему кімнатку разом із тими, хто перелаштовується без поворотника. Завантажити приклад готового резюме на посаду лікаря….

Тобто деякі розділи доведеться викинути, деякі — додати. Скажімо, у резюме жахливі шрифти, є помилки, забагато непотрібної інформації чи вона застаріла. Звичайно, такому шукачу роботи відмовлять. Роботодавці завжди цінують в кандидатах проактивність, бажання вчитися та розвиватися.

У західних компаніях цей блок називають Summary і розміщують одразу під контактами. Пиши простими реченнями по 5-7 слів та уникайте незрозумілих скорочень. Професійно володію програмами MS Project, можу зробити банер для івенту у Photoshop. Організувала систему моніторингу якості заходів та отримання зворотного зв’язку від відвідувачів. Підібрала команду з п’яти людей для реалізації цілей організації.

Репрезентативне Соціологічне Дослідження Становища Молоді В Україні 2021

Повірте, це не пусте марнування часу, а чудова інвестиція у себе та своє майбутнє. На цьому етапі наш Євламп почне щось вигадувати й робити багато помилок. Дані щодо сім’ї краще перенести до розділу «Додаткова інформація». Найгірше, що можуть зробити дизайнери — це портфоліо у архіві. Розглянемо кілька зразків правильного заповнення пункту «Досвід роботи». Обов’язково перевір, щоб твый email відповідав формату Ім’яПрізвище@домен.com.

Не Використовуйте Банальні Або Розмиті Вирази

Займану на колишньому місці роботи посада потрібно вказувати максимально повно. Наприклад, слово «менеджер» може викликати менеджер продукту масу запитань. А от фраза «менеджер з продажу» вже є більш конкретною і відразу пояснює, яка була ваша роль в компанії.

Резюме пересилається менеджерам/технічним спеціалістам/хлопцям із майбутньої команди, які будуть проводити співбесіди. У всіх компаніях існують NDA, за яким зарплата між співробітниками не обговорюється, а тут ви зі своєю сумою прямо на найвиднішому місці. І так як ви все доросла людина та шукаєте роботу – настав час завести пошту з доменом @gmail.com. Якщо ви усе ж вирішили, що без фото зовсім ніяк — то оберіть фото у гарній якості, де зображені лише ви та ви посміхаєтеся.

Мотивований брати на себе відповідальність за розробку проєктів, їх запуск та досягнення потрібних результатів. Описуючи досвід, вказуйте лише те, що вас «продає». А ще будьте лаконічні у формулюваннях та не перевантажуйте роботодавця купою непотрібної інформації. Обов’язково діліть текст на абзаци, підберіть зрозумілий шрифт. Для виділення заголовків використовуйте курсив або жирне накреслення. Пам’ятайте, що обсяг резюме не повинен бути більшим за 2 сторінки.

Artyom, місто та адреса проживання — це різні речі. Місто потрібно, щоб розуміти, в якому регіоні ви можете та хочете працювати. А ваша адреса — це ваша особиста інформація. Вкажіть у цьому розділі навчальний заклад, у якому ви отримали професію, профільні курси, курси англійської мови, художня школа (для дизайнерів).